برده هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر

برده: هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر والت دیزنی دنیای واقعی انیمیشن تخیل

گت بلاگز اخبار بین الملل ممانعت دادگاه اسپانیا به انتصاب موقت پوجدمون به عنوان مدیر کاتالونیا

دادگاه قانون اساسی اسپانیا اعلام کرد، مانع بازگشت رهبر جدایی‌طلب سابق کاتالونیا به عرصه قدرت در این منطقه می‌شود و او همچنان نشانه پیگرد قضایی است.

ممانعت دادگاه اسپانیا به انتصاب موقت پوجدمون به عنوان مدیر کاتالونیا

ممانعت دادگاه اسپانیا به انتصاب موقت پوجدمون به عنوان مدیر کاتالونیا

عبارات مهم : دادگاه

دادگاه قانون اساسی اسپانیا اعلام کرد، مانع بازگشت رهبر جدایی طلب سابق کاتالونیا به عرصه قدرت در این منطقه می شود و او همچنان نشانه پیگرد قضایی است.

به گزارش ایسنا، به نقل از فرانسه، دادگاه مذکور در بیانیه ای اعلام کرد، ۱۲ تن از قضات آن به اتفاق آراء به ممنوعیت موقت انتصاب کارلس پوجدمون به عنوان مدیر منطقه کاتالونیا رای داد، مگر اینکه او با مجوز قضایی شخصا در پارلمان منطقه ای حاضر شود.

پوجدمون که بعد از آنکه پارلمان کاتالونیا در اکتبر اعلام استقلال کرد، به بلژیک گریخت ولی اخیرا به عنوان نامزد جهت رهبری مجدد کاتالونیا گزینش شد و قرار است پارلمان منطقه ای سه شنبه راجع به این مساله رای گیری کند.

این در حالی است که پوجدمون به اتهام اغتشاش، سوءاستفاده و فتنه با حکم بازداشت روبروست و به محض بازگشت روانه دادگاه می شود. او گفته است که از راه دور می تواند سوگند یاد کند ولی دولت مرکزی اسپانیا مخالف آن هست.

دادگاه قانون اساسی اسپانیا به تمام اعضای پارلمان کاتالونیا نسبت به مسؤولیت هایشان هشدار داد و گفت، سرپیچی از دستورات با تبعات قانونی همراه می شود. قضات این دادگاه گفتند، شش روز دیگر وقت نیاز دارند تا بتوانند نامزدی پوجدمون جهت ریاست منطقه کاتالونیا را باطل اعلام کنند.

واژه های کلیدی: دادگاه | اسپانیا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs