برده هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر

برده: هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر والت دیزنی دنیای واقعی انیمیشن تخیل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نصرتی سال بعد پولش را می‌گیرد ، نتیجه بازی با تراکتورسازی مهم نیست

مدیرعامل کلوب گسترش فولاد گفت: نتیجه بازی با تراکتورسازی اصلا مهم نیست چون ما با تراکتوری‌ها رفیق هستیم.

نصرتی سال بعد پولش را می‌گیرد ، نتیجه بازی با تراکتورسازی مهم نیست

نتیجه بازی با تراکتورسازی مهم نیست/ نصرتی سال بعد پولش را می گیرد

عبارات مهم : تبریز

مدیرعامل کلوب گسترش فولاد گفت: نتیجه بازی با تراکتورسازی اصلا مهم نیست چون ما با تراکتوری ها رفیق هستیم.

هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با مهر، راجع به دیدار این هفته گسترش فولاد با تراکتورسازی تبریز گفت: ما با 14 تیم لیگ برتر رقیب هستیم ولی با تراکتورسازی رفیقیم. هر دو تیم متعلق به تبریز و آذری هاست و برد و باخت در آن مهم نیست آیا که این نتیجه در تبریز می ماند.

مدیرعامل کلوب گسترش تاکید کرد: دیدار با تراکتورسازی تنها مسابقه ای است که استرس نتیجه را نداریم و تماشاگران هر دو تیم را تشویق خواهند کرد.

نصرتی سال بعد پولش را می‌گیرد ، نتیجه بازی با تراکتورسازی مهم نیست

نصیرزاده در خصوص تساوی های اخیر گسترش و فاصله گرفتن تیم از شرایط آرمانی یادآور شد: ما در این مدت زیاد با تیم های پایین جدول بازی داشتیم؛ تیم هایی که جهت بقا در لیگ انتحاری بازی می کردند. جهت همین کار برابر آنها خیلی سخت بود آیا که این تیم ها فقط به دنبال سه امتیاز بودند. قاعدتا انگیزه تیم هایی که در بالای جدول جهت قهرمانی می جنگند و تیم هایی که در انتهای جدول جهت سقوط نکردن می جنگند، زیاد است.

وی با بیان اینکه نشانه گسترش کسب سهمیه آسیایی هست، تاکید کرد: در این مدت چند بازیکن کلیدی ما از جمله خالقی فر، بابایی، موسوی و یکی دو نفر دیگر که به عنوان ویترین تیم معرفی شده است بودند، مصدوم شدند.

مدیرعامل کلوب گسترش فولاد گفت: نتیجه بازی با تراکتورسازی اصلا مهم نیست چون ما با تراکتوری‌ها رفیق هستیم.

مدیرعامل کلوب گسترش راجع به رای کمیته تعیین اوضاع و محکومیت این کلوب به پرداخت قرارداد محمد نصرتی، یادآور شد: مدارک کمیته تعیین اوضاع باید از طریق سیستم جهت ما می آمد که تا الان حتی یک برگ هم به دست ما نرسیده هست. بهرحال ما منکر حق نصرتی نمی شویم و به قراردادهایمان احترام می گذاریم. نصرتی متاسفانه گاهی مصاحبه های غیر متعارفی انجام می دهد که مخاطب خاص خودش را دارد.

نصیرزاده در آخر در پاسخ به این سئوال که آیا نسبت به رای صادرشده اعتراض خواهید کرد یا خیر؟ گفت: فعلا که حکمی به ست ما نرسیده هست. البته حق بازیکن را باید داد. پول نصرتی هم می ماند جهت سال آینده. ان شاءالله او سال بعد می تواند پولش را بگیرد.

نصرتی سال بعد پولش را می‌گیرد ، نتیجه بازی با تراکتورسازی مهم نیست

واژه های کلیدی: تبریز | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs