برده هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر

برده: هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر والت دیزنی دنیای واقعی انیمیشن تخیل

گت بلاگز فضای مجازی تصاویر + طراحی کاراکتر های معروف والت دیزنی در دنیای واقعی

در ادامه تصاویری از شخصیت های معروف دیزنی که هنرمندی تلاش کرد آن ها را در دنیای واقعی ترسیم کند را مشاهده خواهید کرد.

تصاویر + طراحی کاراکتر های معروف والت دیزنی در دنیای واقعی

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ دنیا خیالی دیزنی گستره ای است شگفت انگیز، دنیایی که روزگاری در قالب انیمیشن های دو بعدی اولیه پا به عرصه ی وجود گذاشت و امروز به لطف فناوری های مدرن، نزدیکی بیشتری به واقعیت پیدا کرده هست. افسانه هایی مسحور کننده که در قلعه های سر به فلک کشیده، جنگل های مرموز و جادویی و جهانی رویایی رخ می دهند. ولی این دنیا آن چنان هم که تصور می کنیم دور از دسترس نیست. در واقع بسیاری از لوکیشن های انیمیشن های دیزنی از دنیای واقعی الهام گرفته شده است اند.

هنرمندی خلاق به نام ایزابل استیوب در اقدامی جالب با الهام از شخصیت های معروف دیزنی تلاش کرد آن ها را در دنیای واقعی ترسیم کند. وی از کودکی به کارتون ها و شخصیت های دیزنی علاقه فراوانی داشت از همان دوران شروع به ترسیم شاهزاده زن ها به سبک و سلیقه خود پرداخت و همچنان هم ادامه می دهد.

عبارات مهم : هنرمند

تفاوتی که سبکش با قبل کرده این است که جهت انجام این کار از نرم افزارهایی همچون فتوشاپ و کورل دراو استفاده می کند. جالب است بدانید که به گفته این هنرمند مدت زمانی که وی جهت ترسیم هر تصویر صرف می کند بین 8 تا 12 ساعت هست. در ادامه با ما همراه باشید تا با آثار زیبای این هنرمند خلاق آشنا شوید.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: هنرمند | هنرمند | انیمیشن | طراحی کاراکتر | والت دیزنی | دنیای واقعی | انیمیشن | تخیل

تصاویر + طراحی کاراکتر های معروف والت دیزنی در دنیای واقعی

تصاویر + طراحی کاراکتر های معروف والت دیزنی در دنیای واقعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs