برده هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر

برده: هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر والت دیزنی دنیای واقعی انیمیشن تخیل

فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها در تیرماه ۹۶

سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۹۶ هستند را به خدمت سربازی فراخواند. ..

ادامه مطلب

آغاز تولید ماشین کم‌مصرف ایرانی – اتریشی تا ۲ سال آینده

وزیر صنعت، معدن و تجارت از همکاری کشور عزیزمان ایران و اتریش در زمینه‌ی طراحی یک خودروی کم مصرف خبر داد و گفت: اکنون کارخانه‌ای در استان قزوین جهت تولید این ما..

ادامه مطلب

خبر فوت عطا بهمنش تکذیب شد

به گزارش خبرآنلاین؛فرهاد عثمانی پرستار استاد عطا بهمنش ضمن تکذیب فوت ایشان به خبرآنلاین گفت:«من همین الان بالای سر ایشان هستم.وضعیت استاد از روز جمعه به همین ص ..

ادامه مطلب

فرامرزيان انحلال شوراي عالي اصلاح طلبان را تكذيب كرد

دبير شوراي عالي سياستگذاري اصلاح طلبان اخباري مبي بر انحلال اين شورا را تكذيب كرد. فرامرزيان انحلال شوراي عالي اصلاح طلبان را تكذيب كرد ..

ادامه مطلب

عکس + دستمال توالت ۶ میلیارد تومانی!

یک کمپانی استرالیایی نوعی دستمال توالت که تماما از طلای ۲۴ عیار ساخته شده، عرضه نموده که ثروتمندان دنیا بتوانند از آن استفاده کنند! دستمال توالت..

ادامه مطلب

پرداخت کارت خرید ۵ میلیون تومانی به یارانه بگیران

دریافت کنندگان یارانه می توانند با گرو گذاشتن حساب سرپرست خانوار، یک کارت اعتباری خرید کالا به ارزش ۵ میلیون تومان دریافت کنند. بانک مرکزی این مبلغ ر..

ادامه مطلب

تورم تک رقمی و دولت الکترونیک برگه برنده وزارت اقتصاد

یک اقتصاددان می‌گوید: عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی در کنترل تورم، زیاد کردن وصول درآمد مالیاتی و گسترش پایه‌های مالیاتی به پیشبرد امور دولت الک..

ادامه مطلب