برده هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر

برده: هنرمند هنرمند انیمیشن طراحی کاراکتر والت دیزنی دنیای واقعی انیمیشن تخیل

بازیکنانم می‌خواستند باعث افتخار مردم کشورشان شوند / سرمربی تیم ملی بلژیک

سرمربی تیم ملی بلژیک از تلاش بازیکنانش در طول جام جهانی ابراز خوشحالی کرد و عملکردشان را ستود. سرمربی تیم ملی بلژیک: بازیکنانم می درخواست کردند ..

ادامه مطلب

جشن و پایکوبی ایرانیان در سراسر دنیا بعد از پیروزی تیم ملی برابر مراکش

هواداران تیم ملی کشور عزیزمان ایران بعد از پیروزی این تیم در جام جهانی برابر مراکش به خیابان ها ریختند و مشغول خوش حالی شدند. جشن و پایکوب..

ادامه مطلب

کی‌روش محروم می‌شود! ، جوسازی رسانه‌های عربستان علیه ایران

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از مطرح شدن شائبه تبانی در بازی کشور عزیزمان ایران و سیرالئون و شروع تحقیقات فیفا در این زمینه، خبرهای عجیبی از نتیجه های احتمالی ت..

ادامه مطلب

علی کریمی به کمیته انضباطی رفت

به گزارش خبرآنلاین؛ علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت که به علت صحبت های اخیرش علیه مسئولان فدراسیون فوتبال به کمیته انضباطی احضار شده است بود، امروز در این کمیته..

ادامه مطلب

نصرتی سال بعد پولش را می‌گیرد ، نتیجه بازی با تراکتورسازی مهم نیست

مدیرعامل کلوب گسترش فولاد گفت: نتیجه بازی با تراکتورسازی اصلا مهم نیست چون ما با تراکتوری‌ها رفیق هستیم. نتیجه بازی با تراکتورسازی مهم نیست/ نصرتی سال بعد پول..

ادامه مطلب

پرسپولیس هم‌چنان نخستین تیم ایرانی در رده‌بندی باشگاه‌های دنیا

رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال دنیا اعلام شد که در این فهرست پرسپولیس در رتبه هشتم تیم‌های آسیایی و استقلال در جایگاه نوزدهم آسیایی قرار گرفتند.  ..

ادامه مطلب

خبر فوت عطا بهمنش تکذیب شد

به گزارش خبرآنلاین؛فرهاد عثمانی پرستار استاد عطا بهمنش ضمن تکذیب فوت ایشان به خبرآنلاین گفت:«من همین الان بالای سر ایشان هستم.وضعیت استاد از روز جمعه به همین ص ..

ادامه مطلب

رودستی که برانکو به منصوریان زد

دستیار برانکو لو داد؛ استفاده از فرشید باقری در پست هافبک دفاعی نشانه برانکو نبود. رودستی که برانکو به منصوریان زد عبارات مهم : برانکو ..

ادامه مطلب